DarkForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkForum

Foorumi omanik on siis spider364 ja võib saata ka küsimusi spider3642@hotmail.com

PealehtPortalOtsiRegistreeriLogi sisse
Otsi

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Navigation
 Portal
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi

Torrendid ja nende kasutamine

Go down 
5 posters

Kasutad torrente palju?
Mitte eriti
Torrendid ja nende kasutamine I_vote_lcap38%Torrendid ja nende kasutamine I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Vahest ikka
Torrendid ja nende kasutamine I_vote_lcap0%Torrendid ja nende kasutamine I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pidevalt kui vaja ikka midagi saada
Torrendid ja nende kasutamine I_vote_lcap25%Torrendid ja nende kasutamine I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Ei teagi mis on torrendid
Torrendid ja nende kasutamine I_vote_lcap37%Torrendid ja nende kasutamine I_vote_rcap
 37% [ 3 ]
Kokku Hääli : 8

Poll closed

AutorTeade
Spider364
Admin
Admin
Spider364

Postituste arv : 242
Vanus : 35
Feimi : 1
Registreerimise kuupäev : 09/01/2007

Torrendid ja nende kasutamine Empty
PostitaminePealkiri: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime24.04.07 21:13

1) Tõmmake alla programm nt: Utorrent mille saate tasuta alla tõmmata aadressil: http://utorrent.en.softonic.com/
2) Programm olemas siis minge näiteks lehele kus saab tasuta torrente alla tõmmata, populaarseim selleks on http://www.torrentz.com ja panete sinna otsingusse soovitud asja
3) Tuleb ette valikud teie otsingu tulemustega, klõpsate soovitud asja peal
4) Tuleb valik kas salvestab torrendi arvutisse või käivitab programmi Utorrent abil
5) Pange teine variant ning peakski Utorrent hakkama tõmbama
6) Jälgige kah tõmbama pannes et palju sel on jagajaid ja muidugi kvaliteetsuse mõttes lugeda kah teiste kommantaare.

See oli kiirvareiant seletus, kui ei saanud keegi aru võib alati siia postitada ning yle küsida

Viimati muutis seda Spider364 (24.02.10 12:18). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
https://darkforum.forum.co.ee
swing

Postituste arv : 58
Feimi : 0
Registreerimise kuupäev : 22/04/2007

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime28.04.07 7:04

Kui ma nüüd liiga loll ja blond ei tundu.. Siis ma küsiksin mis asjad need torrentid veel on!?
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime28.04.07 17:17

Torrent on..tglt ma ise ka täpselt ei tea mis aga ma oskan neid kasutada ja sellest piisab:) Torrent peaks olema failide pakitud versioon or something

swing

Postituste arv : 58

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime09.05.07 12:46

Ok, ma ka nüüd jälle natuke targem:D
Tagasi üles Go down
Novak

Novak

Postituste arv : 17

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime20.05.07 8:39

Samas võib ta ka lahtine fail olla, ehk siis kas mp3, avi,divx jne. Seega on nii, et kui downloadid selle faili omale arvutisse siis saad seda kohe vaatama/kuulama hakata Wink
Tagasi üles Go down
Novak

Novak

Postituste arv : 17

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime20.05.07 8:41

Ja muideks, kell on ikka foorumis vale veel Razz
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime21.05.07 8:40

Novak kirjutas:
Ja muideks, kell on ikka foorumis vale veel Razz
ei viitsis praegu kella seadistada..kell on õige aga sa oled lihtsalt vales ajatsoonis:)

janek
Külaline

PostitaminePealkiri: torrent   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime12.09.08 20:12

Kas see maksab ? mul lööb mingi lehe ette kus pean 5 doltsi maksma .
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime18.02.10 7:55

janek kirjutas:
Kas see maksab ? mul lööb mingi lehe ette kus pean 5 doltsi maksma .

See on täiesti tasuta, ju tegid midagi valesti..Lisainfoks võib ka mu e-mailile kirjutada

Enya

Postituste arv : 2
Vanus : 42
Registreerimise kuupäev : 12/02/2012

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime12.02.12 14:28

mul selline mure, et kuidas rar-failideks pakitud filme vaadata saaks?Kurb
Tagasi üles Go down
-Cypher-
Moderaator
Moderaator
-Cypher-

Postituste arv : 48
Vanus : 37
Registreerimise kuupäev : 13/02/2010

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime12.02.12 18:22

pakid lahti selle faili
Tagasi üles Go down
Enya

Postituste arv : 2
Vanus : 42
Registreerimise kuupäev : 12/02/2012

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime12.02.12 18:35

heh, seda ma usun, aga ilmselt seal polegi filmi:s
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime19.03.12 17:30

mhh ma arvan ka, tavaliselt kui on pakitud siis kaasneb sellega ka viirus, seega olla ettevaatlik

-Cypher-
Moderaator
Moderaator
-Cypher-

Postituste arv : 48
Vanus : 37
Registreerimise kuupäev : 13/02/2010

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime20.03.12 12:19

Nojah pean ka tõdema et väldin tavaliselt neid pakituid torrentite faile Basketball
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364

PostitaminePealkiri: Filmi avamine r01, r02, r03 jne   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime31.01.13 20:59

Enya kirjutas:
mul selline mure, et kuidas rar-failideks pakitud filme vaadata saaks?Kurb
Jah osad filmid on laienditega r01 r02 r03 mis iganes ehk siis film on jagatud juppideks.. Sellisel on kaasas tavaliselt lihtsalt ilma numbrita pakitud versioon..ehk siis rar lihtsalt või miskit sellist. Paned ühe faili lahti pakkima ja siis ta paneb ise filmi kokku sellest..
Õpetus videos

Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Torrendid ja nende kasutamine   Torrendid ja nende kasutamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Torrendid ja nende kasutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1