DarkForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkForum

Foorumi omanik on siis spider364 ja võib saata ka küsimusi spider3642@hotmail.com
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Hostinger.ee - uus tasuta veebimajutus!
Alkhohol ja auto Icon_minitime22.11.13 4:49 by Hostinger

» 2u - Öö lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime23.04.13 9:43 by Spider364

» Rosanna Lints - Tuli Aknas lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime23.04.13 9:33 by Spider364

» Car City Driving 2012
Alkhohol ja auto Icon_minitime10.02.13 14:52 by Spider364

» Circ - Somewhere Lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime07.02.13 22:34 by Spider364

» Mark'Oh - The right way Lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime07.02.13 22:30 by Spider364

» Waterboy - Kui mind ei ole Lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime07.02.13 22:20 by Spider364

» Wil.i.am ft. Britney Spears "SCream and shout" Lyrics
Alkhohol ja auto Icon_minitime07.02.13 19:56 by R3DzN00B13

» Torrendid ja nende kasutamine
Alkhohol ja auto Icon_minitime31.01.13 20:59 by Spider364

Navigation
 Portal
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi

 

 Alkhohol ja auto

Go down 
2 posters
AutorTeade
Spider364
Admin
Admin
Spider364


Postituste arv : 242
Vanus : 38
Asukoht : Võru
Feimi : 1
Registreerimise kuupäev : 09/01/2007

Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime23.04.07 21:04

Sõida kaine peaga..kas tõesti on sellest kampaaniast kasu või sinna riigi raha lihtsalt maetakse..Vastus minu arvates..kasu palju kasu aga inimesed õpivad vaid enda kogemustest, olen juba oma vitsad kätte saand ja enam ei teeks ka sellist viga..kas tõesti ei jõua kohale vaadates näiteks uudiseid kui noored poisid hukkusid joobes autojuhi pärast, kas ei taheta sellest aru saada..mõelge ja pange ennast nende olukorda kellel hukub kallim, laps, lähedane sõber jne..Palju kahju tekitate omna tutvusrindkonnale..annab mõtlemisainet..reklaamidest niipalju et nagu ei pane teleturg teid ostma butterfly apsi nii ei keela teid ka joobes peaga sõitmast kampaania "Sõida kaine peaga." Ärge rikkuge oma elu, ärge matke oma tulevikku. inimene peab lihtsalt sellest ise aru saama ja mõstma..minu poolt oleks kõik
Tagasi üles Go down
https://darkforum.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime24.04.07 9:21

no purjus juhid mu silmis out!!ma oleks ka purjus jihi pärast oma kalli sugulase kaotanud.enne aru ei saanud kui kallis ta tegelt on kuioli ta suremas,.Õnneks pääses ta eluga kuigi kannatas kaua selle õnnetuse pärast seepärast ma soovitan kuulda võtta nõuandeid kus ei soovitada purjus peaga sõita ega minna autole kus juht pole kaine Sest elu on lill mida peaks hoidma:~!!!~!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime28.04.07 6:55

Täitsa nõus, alkohol ja auto ei käi käsikäes... mõni mõtleb küll, et pole probleemi sellest ja istub aga rooli....ükskord võib ju õnneks minna....mingi hetk see maksab aga kätte
Tagasi üles Go down
swing




Postituste arv : 58
Feimi : 0
Registreerimise kuupäev : 22/04/2007

Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime28.04.07 7:00

Kuna ma ei juhi autot ja alkoholi ka ei joo, siis mul endal dilemmasid pole. Aga ma tean inimesi kes joovad kui nad rooli taha istuvad, vahet pole, et vaid klaasi siidrit vms, aga mina alati õiendan nende kallal. Minu perekonnas on inimesed õnneks normaalsed ja keegi ei juhi autot kui on tilgagi alkoholi pruukinud.
Tagasi üles Go down
Spider364
Admin
Admin
Spider364


Postituste arv : 242
Vanus : 38
Asukoht : Võru
Feimi : 1
Registreerimise kuupäev : 09/01/2007

Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime28.04.07 20:52

Sul on vedanud ja see on tõesti õige elusse suhtumine..ärge lühendage eluiga mis niigi lyhike
Tagasi üles Go down
https://darkforum.forum.co.ee
Sponsored content





Alkhohol ja auto Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alkhohol ja auto   Alkhohol ja auto Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Alkhohol ja auto
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Alkhohol ja noored
» Grand Theft Auto: San Andreas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
DarkForum :: Noortekas :: Alkhohol-
Hüppa: